Android E-Ticaret Yazılımı

Google'ın en büyük yatırımlarından biri olan 'Google Play ' üzerinden android yazılım kullanan tüm cihazlarda indirilebilen ve kullanılan android e-ticaret uygulaması ile sizde milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz. Son yıllarca çıkan Apple dışı hemen hemen tüm mobil cihazlar android yazılım kullanmaktadır. Bu da android uygulaması olan bir e-ticaret firması için bu alanın oldukça önemli bir pazar payı olduğu anlamı taşımaktadır. Son verilere göre android cihazlardan indirilen uygulama sayısı Apple'nın iOS uygulamalarına göre oldukça üstündedir. Bunda Samsung markasının sürekli yenilenen yeni mobil cihazlarının etkisi büyük olmaktadır. Türkiye'de de akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en az %85'inin* android yazılıma sahip cihazları kullandığı belirtilmektedir. Bu rakamlarda göstermektedir ki hedef kitlenize doğrudan ulaşmanın en önemli yolu bir mobil mağaza uygulamasından geçmektedir.

*Kaynak: ( Android piyasada kullanılan akıllı telefonların son överilerde yüzde 85'ine yakınına hakim olduğu görülmektedir. Apple iOS ise yüzde 12, kalan oranda Microsoft ve BlackBerry 'nin toplamına ait. ) E-ticaret firmaları için özel yazılım ve alışverişi rahat gerçekleştirecek görsel tasarımımız ile ortaya çıkan android e-ticaret mobil uygulaması ile mobilden alışveriş yapan müşterilerinize direkt ulaşma fırsatı sunmaktayız.

Türkiye'de yılda yüz binlerce satılan android aygıtları tamamen android uygulama ile yönetilmektedir. Bu anlamda bir android uygulama yazılımı ile hazırlanmış e-ticaret uygulamasının trafiği masaüstü bilgisayarlara oranla çok daha yüksek olduğu bir gerçektir.

Akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanıcıları için özel geliştirilen bu uygulama ile e-ticareti mobile indirgemiş ve alışveriş keyfini her yerden gerçekleştirilmesine olanak sağlamış olacaksınız. Bu da gerek ciro gerekse marka değeriniz için oldukça önemli bir yatırımdır. Tüm mobil uygulamalarımız Google'ın resmi uygulama mağazası Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

Neden Android Uygulamanız Olmalı?

- Android uygulamaları Google ürünleri içinde büyük bir pazar payına sahip akıllı cep telefonları ve tablet kullanıcılarına direkt ulaşmanızı sağlar. İndirilen uygulama ile her zaman kullanıcı ile iletişim kurabilir sürekli sitenize ziyaret çekebilirsiniz.

- Uygulama üzerinden kullanıcılara bildirim gönderebilir, mailing çalışmasından çok daha fazla geri bildirim alabilirsiniz.

- Anında yeni ürünlerinizi mobil uygulama ile entegre edebilir sepet başına ciro ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

- Android mağaza uygulaması ile marka değerinizi sürekli arttırabilirsiniz.

ANDROID E-Ticaret Uygulaması