Banner Yönetimi

E-Ticaret paketlerimizde banner yönetimi tamamen tarafınızca kolaylıkla panelden kontrol edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Banner yönetimi bir e-ticaret sitesi için oldukça önemlidir. Kampanyaların sürekli değiştiği, rekabetin ve marka sayısının yoğun olduğu online alışveriş dünyasında site ziyaretçilerinin dikkatini bannerlar ile çekebilirsiniz. Bunun için site bannerlarınızı sürekli güncel tutmanız ciro ve kar oranı artışı için oldukça önemli bir reklam çalışmasıdır.

Site yönetim paneli içinde yer alan banner yönetimi bölümünden dilediğiniz bannerı kaldırabilir ve dilediğiniz bannerı ekleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz banner da düzenleme yapabilirsiniz.

Ayrıca panel üzerinden her bannerı bir açıklama girerek bannerlar arası farklılığıda sağlayabilirsiniz. Yine bannerlara panel üzerinden yayınlanma sırası da verebilirsiniz. Böylelikle önem sırasına göre banner tasarımlarınızı site banner alanında sıralayabilirsiniz.

MobileETicaret ile banner yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizde e-ticaret paketlerimizden birini satın alarak online alışverişte maksimum hizmet ve kalite ile tanışabilirsiniz.