E-Ticaret Sitelerinde Kapıda Ödeme Yöntemi

Kapıda ödeme sistemi günümüzde e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan bir çok alışveriş tutkunu için vazgeçilmez ödeme yöntemi olmuş durumda. Bunda en büyük etken güven duygusu ve kredi kartı gibi kartların online alışverişte güvenlik amacı ile kullanılmak istenmemesidir.Bu gibi durumlarda kapıda ödeme seçenekleri alıcılara fazlasıyla güven verebiliyor.

Böylesine çokça tercih edilen bir ödeme sistemini bugün hemen hemen tüm kargo firmaları hizmet kapsamına aldı. Başta PTT kargo olmak üzere özel tüm kargo firmaları kapıda ödeme seçeneklerini e-ticaret firmalarına sunmaktadır.

E-Ticaret proje sahipleri kesinlikle ödeme sistemleri içinde bulundurması gereken alternatif ödeme sistemi olan kapıda ödeme sistemi ile site ile alıcı arasında büyük güven ilişkisini kurabilir. Ve ayrıca bu arada cirosunu artırabilir. Bunun için yapmanız gereken tek şey bir kargo firması ile anlaşmak ve kargo kapıda ödeme sistemini e-ticaret yazılımınıza entegre etmek. Tüm MobileETicaret e-ticaret yazılım paketleri kapıda ödeme sistemleri ile tam uyumludur.