Gelişmiş Site Satış ve Üye Raporları

Mobile ETicaret ile tüm veriler panel üzerinden tek yerde elinizin altında. Site ziyaret rakamları, siparişler, ödeme verileri, üye bilgileri, en çok ziyaret edilen sayfa ve ürünler gibi önemli bilgilere panel üzerinden anlık ulaşabilirsiniz.

Raporlama sistemi E-Ticaret sektörü için oldukça önemlidir. Tüm e-ticaret paketlerimiz bu durumu göz önüne alarak geliştirilmiştir. Kullanıcı dostu panelimiz ile tüm bilgilere grafik ve tablo olarak ulaşabilir istediğiniz an çıktı alabilirsiniz.

E-Ticaret site raporları sitenizin sağlıklı ve başarılı bir hayat sürmesi için oldukça önemlidir. Raporda yer alan bilgilere göre alacağınız önlemler ya da müdahaleler ile sitenizde başarıyı kısa sürede yakalayabilirsiniz. Yerinde atacağınız her adım ve hamlenin kılavuzu gelişmiş rapor sistemleridir. Raporlardan çıkaracağınız her bilgi ve deneyim ile sitenizi geliştirebilirsiniz.

Panelden hangi ilden ne kadar üyeniz var, hangi ilden ne kadar sipariş verilmiş, ortalama sepet tutarı ne kadar, hangi ürün ne kadar satıyor ya da ilgi görüyor, satın almadan çıkanların bilgileri ve oranları, kargo durumları gibi bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.