IOS E-Ticaret Uygulaması

Bugün dünya üzerinde iOS uygulama indirme rakamları milyarları aşmış durumda. 2014 yılında bir önce ki yıla göre %30 artan iOS uygulama indirme verileri Türkiye'de de dünya ile aynı oranda artmaktadır. Tüm Apple aygıtlarına indirilebilen iOS uygulamaları e-ticaret siteleri için de yeni bir pazar alanı olmuş durumda.

E-ticaret firmaları için özel yazılım ve alışverişi rahat gerçekleştirecek görsel tasarımımız ile ortaya çıkan iOS e-ticaret mobil uygulaması ile mobilden alışveriş yapan müşterilerinize direkt ulaşma fırsatı sunmaktayız.

Türkiye'de yılda yüz binlerce satılan Apple aygıtları tamamen iOS uygulama ile yönetilmektedir. Bu anlamda bir iOS mağaza uygulama yazılımı ile hazırlanmış e-ticaret uygulamasının trafiği masaüstü bilgisayarlara oranla çok daha yüksek olduğu bir gerçektir.

iPhone ve iPad kullanıcıları için özel geliştirilen bu uygulama ile e-ticareti mobile indirgemiş ve alışveriş keyfini her yerden gerçekleştirilmesine olanak sağlamış olacaksınız. Bu da gerek ciro gerekse marka değeriniz için oldukça önemli bir yatırımdır. Tüm mobil mağaza uygulamalarımız Apple'nın resmi uygulama mağazası AppleStore üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

Neden iOS Uygulamanız Olmalı?

- Apple ürünleri içinde büyük bir pazar payına sahip iPhone cep telefonu ve iPad tablet kullanıcılarına direkt ulaşmanızı sağlar. İndirilen uygulama ile her zaman kullanıcı ile iletişim kurabilir sürekli sitenize ziyaret çekebilirsiniz.

- Uygulama üzerinden kullanıcılara bildirim gönderebilir, mailing çalışmasından çok daha fazla geri bildirim alabilirsiniz.

- Anında yeni ürünlerinizi mobil uygulama ile entegre edebilir sepet başına ciro ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

- iOS mağaza uygulaması ile marka değerinizi sürekli arttırabilirsiniz.

IOS E-Ticaret Uygulaması