Ödeme Sistemleri

E-Ticaret sitelerinde en çok tercih edilen ödeme sistemi kredi kartı ile ödeme olsa da bunun dışında alternatif ödeme sistemleri de bulunmaktadır. Bunlar havale ya da eft ile banka hesabı üzerinden ödeme, kapıda ödeme, mobil hatlar üzerinden ödemedir.

MobileETicaret olarak tüm ödeme sistemleri ile tam uyumlu e-ticaret paketlerimiz ile sizlere sınırsız ödeme alternatifi sunuyoruz. Böylelikle sadece ödeme seçeneklerinden dolayı gerçekleşmeyen alışveriş miktarını minimum seviyeye indirgiyoruz.

Sizlerde siteniz için en uygun ödeme sistemini seçerek e-ticaret sisteminize entegre edebilirsiniz. Tüm ödeme sistemleri kendi içinde farklı özellikler ve ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bu alışveriş tutarının sizin hesabınıza aktarılma süresi, komisyon oranları ve ödeme seçenekleri gibi farklı seçeneklerdir. Bu anlamda siteniz için ödeme sistemi seçerken sistem hakkında detaylı bilgiler edinmeniz ve sözleşmeyi detaylı okumanızda fayda vardır. Alternatif ödeme sistemleri hakkında bilgi edinmek için E-Ticaret sitelerinde alternatif ödeme sistemleri konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.