Online Fatura Modülü

Türkiye'de önemli bir E-ticaret yazılımı olan Online Fatura Modülü MobileETicaret tarafından kullanıcılarına ücretsiz sunuluyor!

MobileETicaret 'te E-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi faturalandırmak için sadece, bilgisayarınıza bağlı bir fatura yazıcıya sahip olmanız yeterli olacak. Rakipleriniz ek yazılımlarla faturalandırma yapmaya çalışırken, siz kendinize zaman yaratacaksınız.

Fatura kesmek özellikle e-ticaret gibi bir alanda satışın yoğun olduğu bir sektörde oldukça zaman alan ve zahmetli bir işlemdir. Ancak bu işi online fatura yazdırma modülü ile çözecek ve fatura kesmek sadece bir kaç tuş ile hal olacaktır.

Fatura Modülü ile panelinizden gelen siparişleri kontrol panelinizden tek tıklama ile online olarak yazdırabileceksiniz. Online Fatura Modülü sayesinde artık klasik fatura şablonlarının bağlayıcılığından da kurtulacaksınız. Kendi özgün fatura şablonunuzu yaratarak, herhangi bir fatura kesme programına bağlı olmadan siparişlerinizi faturalandırabileceksiniz. Özel tarih tanımlama sistemi sayesinde faturalarınızı online toplu faturalama işlemleriniz için tarihe bağlı olarak düzenleyebileceksiniz.