Otomatik Sitemap Oluşturma

Sitemap yani site haritası arama motorları için oldukça önemli bir sistemdir. Sitemap yapısı düzgün ve oluşturulan ve bu yapının otomatik olarak arama motorlarına yönlendirilmesi e-ticaret sitesinin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olmaktadır.

Sitemap, GoogleBot gibi siteye uğrayan botların, siteyi daha iyi bir biçimde indekslemesi için rehberlik eden bir dosyadır. Sitemap dosyanın uzantısı, xml'dir. Arama motorlarının indeksleme hızında sitemap'ın etkisi oldukça büyüktür. Böylesine önemli bir çalışmayı sürekli yapmak ve Google'a düzenli aralıklarla göndermek biraz zahmet gerektiren bir işlemdir ve herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bu çalışmayı MobileETicaret olarak biz otomatik olarak yapıyor ve düzenli aralıklarla arama motorlarına ekliyoruz. Yani eklediğiniz her yeni üründe, her yeni kategoride ve sayfada size özel sitemap haritanız güncellenmekte ve her seferinde Google'a gönderilmektedir.

Sizde MobileETicaret e-ticaret paketlerinden birini alarak projenizin sitemap'ını sürekli arama motorlarında güncelleyebilir ve rakiplerinize karşı büyük avantaj sağlayabilirsiniz.