SEO Uyumlu E-Ticaret Yazılımı Nedir?

SEO uyumlu e-ticaret sitesi demek sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyacak yazılımlara sahip olmak ve bunları sitenize entegre etmek demektir. E-Ticaret sitenizin kategorilerini ve ürünlerini arama motorlarında olabildiğince hızlı indekslenmesini sağlayan seo uyumlu yazılıma sahip e-ticaret site yazılımları sitenizin en büyük avantajıdır. MobileETicaret olarak bizde tüm e-ticaret paketlerimizde seo uyumlu yazılım kurallarına büyük önem verdik ve tüm paketlerimizi %100 seo uyumlu olarak tasarladık.

Seo uyumluluk sitenin tasarımından yazılımına tüm iç donanımında başlamaktadır.E-ticaret paketlerimiz MobileETicaret olarak gereksiz tüm kodlardan arındırılmış, W3C standartlarına uygun, arama motorları ile uyumlu link yapısı ve son teknoloji yazılım dilleri kullanılarak oluşturulduğu için kullanıcılara ve site ziyaretçilerine tamamen seo odaklı bir mağaza fırsatı sunabilmektedir.

Seo Uyumlu E-Ticaret Sitenin Faydaları
1. Sitenizde yer alan tüm ürünleriniz ve hizmetleriniz arama motorlarında daha üst sıralarda yer alır ve üst sıralarda olmanız daha fazla ziyaretçi almanızı sağlar.
2. Sitenize gelen ziyaretçileriniz arttıkça satışlarınız artar ve kazançlarınız yükselir. Ve böylelikle sitenizin hem maddi hem de manevi değeri artar.