%100 SEO Uyumlu İçerik Desteği

Türkiye'de Bir İlk!

Tüm Müşterilerine SEO Uyumlu Kategori ve Ürün Açıklama metinleri oluşturmada profesyonel destek sadece MOBİLE ETİCARET PAKETLERİ' nde.

Şimdi tüm müşterilerimize tüm arama motorlarına uyumlu profesyonel içerik desteği konusunda çözüm ortağımız Dr. İçerik – Profesyonel İçerik Ajansı ile birlikte hizmet veriyoruz. Ürün kategoriniz ne olursa olsun arama motorlarında ilk sayfa hedefiniz için beraber çalışıyor sizlere en iyi e-ticaret arama motoru başarı stratejisi hizmeti sunuyoruz.

Ana sayfa içeriğiniz, tüm ürün kategorileriniz ve ürün açıklama metinleriniz için uygun fiyatlı maksimum kazanç garantili içerik yönetimi hizmeti sadece MOBİLE ETİCARET 'te.

SEO Uyumlu İçerik ya da SEO uyumlu makale nedir?

Arama motorlarında başarı web arama trendlerini bilmek ve bu arama trendlerine yönelik içerik stratejisi geliştirmekten geçer. Bu anlamda kullandığınız e-ticaret paketinin alt yapısı da oldukça önemlidir tabii ki. SEO uyumlu bir e-ticaret sitesine sahipseniz yine SEO uyumlu yani arama motorlarına yönelik yazılmış makaleler ile ürünlerinizi daha fazla kullanıcıya ulaştırabilir ve daha fazla site ziyaretçisi sağlayarak daha fazla ciro elde edebilirsiniz.

SEO uyumlu içerik diğer adı ile SEO uyumlu makale de bunu sağlamanız için geliştirilen ve tamamen özgün ve arama motorlarında en çok aranan kelimeler dikkate alınarak yazılan yazılardır. Bu çalışma günümüzde e-ticaret siteleri için olmazsa olmaz bir gereksinim ve zorunluluktur. Rekabetin yoğun olduğu web dünyasında ayakta kalmanın en önemli yatırımı iyi bir alt yapıya sahip e-ticaret yazılımı ve özgün ve benzersiz kaliteli içeriklerdir.

E-Ticaret Sitelerine Yönelik İçerik Çalışmaları

E-Ticaret paketlerimizin tamamı arama motorlarına uygun yazılım alt yapısına sahiptir. Tüm kategori sayfalarınızda ve ürün açıklamalarında içerik girebilirsiniz. Bu anlamda girdiğiniz her seo kurallarına uygun kaliteli içerik projenizi rakiplerinize nazaran arama motorlarında daha üst sıralara çıkaracak ve başarınıza başarı katacaktır.

E-ticaret sitelerinde uygulanan içerik çalışmaları;

• Ana sayfa içerik yazımı
• Ürün Kategori Sayfaları İçerik Yazımı
• Ürün Tanıtım Yazımı
• Sözleşme Yazımı çalışmalarıdır.

Sizlerde Mobile E-Ticaret paketleri ile eksiksiz bir eticaret sitesine sahip olabilir, içerik hizmetimiz ile google, yandex ve bing gibi portallarda rakiplerinizden çok daha başarılı olabilirsiniz.