Sınırsız Dil Seçeneği

Mobile ETicaret paketlerinin tamamında dilediğiniz kadar dil seçeneği ekleyerek tüm dünyadan site ziyaretçilerinize markanız, siteniz ve ürünleriniz hakkında kendi dillerinde bilgi verebilirsiniz. Otomatik dil seçeneği yazılımımız ile tüm site içeriğinizi dilediğiniz dile anında çeviriyor ve site ziyaretçisine sunuyoruz.

Panelden kolayca ekleyebileceğiniz dil seçeneği uygulaması ile sizde site ziyaretçinizi sitenizde uzun süre kalmasını sağlayabilir site kalite puanınızı maksimum düzeyde tutabilirsiniz.

Dil seçeneği sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesini sağladığı gibi sitenize gelen ziyaretçilerin de satın almada kararını direkt etkileyebilir. Özellikle dünyada en çok kullanılan dilleri sitenize eklemek sitenizin ciro başarısını maksimum tutacaktır. İngilizce dil seçeneği, Almanca dil seçeneği, Fransızca dil seçeneği, İspanyolca dil seçeneği ve özellikle son zamanlarda ülkemizde aramalarda çokça kullanılan Arapça dil seçeneği site trafiğini ve satın alma kararını büyük oranda olumlu etkileyecektir.