Sınırsız EPosta Hesabı Oluşturma

E-Ticaret projeleri bir ekip çalışmasıdır. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, tedarik birimine, ulaştırmadan iletişim bölümüne, muhasebeden depo alanına kadar zamanla onlarca departmanda yüzlerce hatta binlerce personele sahip olabilirsiniz. Ekibinize katılan her yeni personele, açtığınız her yeni departmana, kampanya yönetim bölümlerine özel mail hesabı açmak kaçınılmazdır. Bu anlamda birçok e-ticaret yazılım firması e-posta hesabı açma konusunda sınırlamalar getirmektedir. Ancak Mobile ETicaret olarak biz e-posta konusunda hiçbir kullanıcımıza her hangi bir sınırlama getirmemekteyiz. Dilediğiniz kadar personel, departman ve hizmet mail hesabı oluşturabilirsiniz.

Panelimiz üzerinden yönetici şifresine sahip kullanıcı tarafından istenilen vakit mail hesapları yönetilebilir. Mail açılabildiği gibi istenilen vakit kullanılmayan mail adresleri de kapatılabilir. Mail şifreleri değiştirilebilir ya da her hangi bir sorunda müdahale edilebilir.

Bir e-ticaret projesinde olmazsa olmaz mail kullanım alanları iletişim, muhasebe, insan kaynakları, yönetim, depo, ulaştırma, müşteri hizmetleri, tedarik, kampanya yönetim mail adresleri ve personel mail adresleridir. Şimdi sizde sınırsız hizmet anlayışımız ile tanışmak için hemen paketlerimizi deneyebilir, panelimizi inceleyebilirsiniz.