Sınırsız Ürün Ekleme

Mobile ETicaret paketleri sınırsız trafik ve yüksek depo alanına sahiptir. Bu anlamda sitenize sınırsız ürün ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz her ürüne sınırsız açıklama, resim, video ve özellikler girebilirsiniz. Girdiğiniz her ürüne özel url yani sayfa adresi tanımlayabilirsiniz.

Ürün ekleme modülümüz arama motorları ile tam uyumlu çalışmaktadır. Eklediğiniz her ürüne anahtar kelime, ürün kısa açıklama ve istediğiniz kadar içerik girebilirsiniz. Girdiğiniz tüm bilgiler özel yazılımımız ile anında arama motorlarına iletilmekte ve indekslenmesi sağlanmaktadır.

Ürün ekleme modülümüzde ürün adı, ürün özellikleri, stok bilgileri, fiyat ve indirim oranları, beden ve renk gibi önemli kriterler ayrı ayrı girilebilmekte ve dilediğiniz vakit ister tek tek ister toplu olarak güncellenebilmektedir. Üstelik xml ile sitenize bir başka siteden anında binlerce ürünü de çekebilirsiniz.

Sizde ister bir, ister yüz bin ürünü sitenize kusursuz ve sıkıntısız olarak eklemek ve tüm ürünlerinizi en son yazılım alt yapısı ile müşterilerinize sunmak için e-ticaret 'te bizimle yol alabilirsiniz.

Sınırsız Ürün Ekleme