SSL Güvenlik Sertifikası

Online alışveriş sitelerinde en önemli unsur ziyaretçi kimlik ve ödeme bilgileri güvenliğidir.Bu anlamda bir e-ticaret sitesinde olmazsa olmaz güvenlik tedbiri SSL sertifikası ile sağlanır. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlayan bir online güvenlik aracıdır. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak SSL ile şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunmuş olur.

Bir e-ticaret sitesinin kredi kartı ile ödeme kabul edebilmesi için gerekli olan SSL sertifikası MobileETicaret paketlerinde standart olarak müşterilere ilk yıl ücretsiz sunulmaktadır. İlk yıldan sonra ise sadece minimum bir tutara her yıl SSL güvenlik sertifikası lisansınız yenilenir.

%100 güvenli Türkiye'de ve dünyada bir çok ünlü online alışveriş sitesi tarafından kullanılan güvenlik önlemleri ile aynı güvenliğe sahip sertifikanız ile sizde müşterilerinizin ve kendi bilgilerinizin gizliliğini sağlayabileceksiniz.