SSS

Yıllık ücretiniz nedir ? Her yıl aynı ücreti mi ödeyeceğiz ?
SSL Güvenlik sertifakası ücreti, IP ücreti ve hosting barındırma ücreti ile toplam ödeyeceğiniz yıllık maliyet 350 TL'dir. Ekstra yazılım ücreti talep etmiyoruz.
Google Play Geliştirici Hesabı (Android Uygulama Hesabı) için ne yapmam gerekiyor ?
Bu hesaba sahip olabilmek için tek seferlik olmak üzere 25 $ olan hesap ücretinin Google'a ödenmesi gerekir.
IOS mobil (Apple uygulaması ) uygulaması için ne yapmam gerekiyor ?
Bu hesabı Şirketinizin adına almak için şirketinizin ticari belgeleri gerekmektedir , bireysel olarak açmak isterseniz herhangi bir belge gerekmemektedir. Fakat hesabınız ticaride olsa bireyselde olsa hesap ücretini yıllık 99 $ olmak üzere Apple Store'a ödemeniz gerekmektedir. Uygulamanız Apple Store yüklendikden sonra 15 gün içerisinde aktif olmaktadır.
Güncellemelerden ücretsiz faydalanabiliyor muyuz ?
AR-GE ekibimiz, devamlı olarak yeni özellik geliştirmeleri ve düzenlemeler yapmaktadır. E-ticaret paketimizi kullandığınız süre zarfında çıkacak olan tüm sürümlerden ücretsiz olarak faydalanırsınız fakat keyfi olarak istediğiniz ek özellikler ücrete tabiidir.
Sunucularınız hızlı ve güvenli mi ?
Firmamız, kendi bulut mimarisi üzerinde hizmet vermektedir. CISCO, EMC Storage, HP markalarının son teknoloji yedekli ürünleri kullanılarak kurulan dağınık mimarimiz ile hızlı ve güvenli bir servis alırsınız. Toplam hat kapasitemiz her geçen gün artmakta ve ölçeklenebilir olarak büyüyebilmektedir. Ek olarak yedekleme hizmetimiz de ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Sitede kredi kartı güvenliği nasıl sağlanıyor ?
E-Ticaret paketimizi kullanan sitelerdeki kartlı işlemlerin güvenliği, 128-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de ekibimiz kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.
Sisteminizde hangi bankaların sanal Pos altyapısı kullanılmaktadır ?
Türkiye'de sanal POS hizmeti veren 17 bankanın tamamının sanal POS entegrasyonları, sistemlerimiz tarafından desteklemektedir. Bankalara başvurarak alabileceğiniz sanal POS'unuzun bilgilerini sistemimize girerek, dakikalar içinde ödeme kabul etmeye başlayabilirsiniz.
Bankalardan sanal POS almak için ne yapmamız gerekir ?
Bankalara sanal POS başvurusunda bulunmanız için öncelikle vergi levhası olan bir firmanızın olması gerekmektedir. Bankalara göre istenen evraklar değişiklik göstermektedir. E-ticaret Sistemimiz Türkiye'deki tüm bankaların sanal POS altyapılarını desteklemektedir.
Banka alternatifi iPara,Paypal ,PayU, Iyzico ödeme sistemleri ile uyumlu mudur ?
iPara, ,Paypal ,PayU ve Iyzico ile iş ortağı olarak çalışmaktadır. Sistemlerimiz, iş ortağımız olan bu ödeme sistemleri ile tam uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bankalardan ayrı ayrı POS almak istemiyorsanız, bu ödeme sistemlerini tercih etmenizi öneririz.
POS başvuru süreçleri için gerekli hazır sözleşmeler var mı ?
İş süreçlerinizi kısaltmak ve e-ticaret'e hızlıca başlamanız için avukatlarımız tarafından hazırlanmış hazır sözleşmeler bulunmaktadır. Kanunen sitenizde mecburi olarak yayınlamanız gereken, Gizlilik, mesafeli satış ve iade şartları gibi sözleşmeler, Teknik Destek birimimiz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Firmaların faaliyet gösterdiği alan ve yapılarına göre değişiklik gösteren bu sözleşmelerin, bir avukat tarafından incelenmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması gerekliliğini önemle hatırlatmak isteriz.
Birden fazla domain kullanabilir miyiz ?
E-ticaret siteniz için 1 adet ana domain belirlemeniz gerekmektedir. Diğer domainleriniz içinde sınırsız yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirilen tüm domainler ana domain adı altında açılacaktır.
Toplu olarak ürün güncelleyebiliyor muyuz ?
Ürünler modülü üzerinden toplu fiyat, stok güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Excel veya XML entegrasyonları ile de toplu güncelleme ve aktarım yapabilirsiniz. Excel veya XML entegrasyonları ile ürün giriş süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
Sisteminiz farklı kurları destekliyor mu ?
E-ticaret sistemimiz farklı döviz kurlarını desteklemektedir. Dilerseniz Türk Lirası, Dolar, Euro, Pound, Yen, Yuan olarak fiyatlarınızı belirleyebilir ve satışa sunabilirsiniz.
Hangi firmaların entegrasyonlarını yapıyorsunuz ?
Paketlerimiz ile 100'den fazla tedarikçi firma ile entegrasyon yapılabilmektedir. Sektörel olarak ve en çok kullanılan tedarikçilerin XML entegrasyonu sistemlerimizde mevcuttur. Tüm liste için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Kendi hazırlayacağımız XML'imizi kullanabilir miyiz ?
Dilerseniz kendi hazırlayacağınız XML'leri de kullanabilirsiniz. Teknik destek ekibimizden alacağınız örnek XML desenine göre düzenleyeceğiniz dosyaları kolaylıkla sistemimize aktarabilirsiniz.
Paketleriniz Google ile tam uyumlu mudur ?
E-ticaret paketlerimiz Google servisleri ile uyumlu çalışmaktadır. Google Analytics ve AdWords üzerinden raporlama ve dönüşüm takibi yapabilirsiniz. Google Webmaster Tools üzerinden oluşturulan Sitemap aktarımını ve doğrulama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
İstediğimiz kargo şirketleri ile çalışabilir miyiz ?
Dilediğiniz kargo firması ile çalışabilirsiniz. Birçok kargo firması ile sistemimizin otomatik entegrasyonu mevcuttur. Taşıyıcınız ile anlaşma yaptığınızda bu entegrasyonları da ücretsiz kullanabilirsiniz.
Kargo modülü nasıl işliyor ?
Sistemimizin kargo modülü, tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Mesafe ve Bölge bazında kargo fiyatlarınızı belirleyebilir ve siparişlerde kargo tutarlarını otomatik hesaplatabilirsiniz. Ek olarak ürüne özel kargo fiyatı veya sipariş toplamlarına göre ücretsiz kargo fırsatları da sunabilirsiniz.
Kaç hazır tasarım var? Özel tasarım yapıyor musunuz ?
Her sektöre ait farklı hazır tasarımlarımız mevcuttur Eğer firmanıza veya markanıza özel bir tasarım istiyorsanız, tasarım ekibimiz sizlere bu konuda beğeninize göre baştan sona yeni bir tasarım hizmeti sunabilir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.