Toplu SMS ve MAİL Gönderim

Mobile ETicaret müşterileri ekstra yazılım gerekmeksizin tüm üyelerine ve datalarına toplu mail ve toplu sms gönderimi sağlayabilmektedir.

Müşterilere kampanya ve duyuruları ulaştırmanın en önemli yolu toplu mail çalışması ve sms göndermekten geçmektedir. Birkaç dakika içinde binlerce üyenize kampanyalarınızı iletebilir anında site trafiğinizi arttırabilirsiniz. Ancak bunu izinli datalarınıza yani site üyelerinize yapmanızı öneririz.

Yönetim panelimiz üzerinden üyelerinizi düzenleyebilir ve mailing çalışması yapabilirsiniz. Mail çalışmasını ister bülten şeklinde isterseniz haber ve duyuru şeklinde yapabilirsiniz. Ayrıca üyelik işlemlerinde otomatik mail gönderimleri de yine panel üzerinden otomatik olarak yapılabilmektedir.

Mail tasarımı konusunda panelimiz üzerinden istediğiniz tasarımı uygulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. İster belli aralıklarla otomatik gönderim olarak, isterseniz anında gönderim ile maillerinizi tüm üyelerinize toplu olarak gönderebilirsiniz. Mobile ETicaret olarak toplu mail gönderim programı hizmeti tüm müşterilerimize ücretsiz panelimiz üzerinden sunulmaktadır.