Ücretsiz Özel Tasarım Desteği

Mobileeticaret olarak tüm müşterilerimize ücretsiz ana sayfa tasarım desteği sağlamaktayız. İsteyen panel üzerinden tasarım seçebileceği gibi dileyen müşterimiz ise web tasarım ekibimiz ile birlikte yeni bir tasarım üzerinde beraber çalışabilmektedir.

Bu hizmetimiz ile hiçbir e-ticaret kullanıcısını standart hazır tasarımlara mahkûm etmeyip, her müşterimizin kendine özel tasarıma sahip olmaları hedeflenmektedir.

Dileyen müşterimize özel logo ve kurumsal kimlik renklerine uygun menü tasarımı ve ana sayfa şablonu hazırlamaktayız. Logosu ve kurumsal kimlik planı bulunmayan müşterimize ise büyük indirimlerle logo ve kurumsal kimlik çalışmaları da yapmaktayız.

E-Ticaret sitelerinde alışverişi hareketlendirecek sitede geçen zamanı ve sepet cirolarında ciddi artışı sağlayacak en önemli etken site görsel yapısı ve renkleridir. Bu anlamda marka ismine uygun logo, site şablonu ve renklerin bir biri ile uyumlu olarak siteye dökülmesi kar marjınıza ve marka bilinirliğinize büyük değer katacaktır.

Sizde e-ticaret yazılım firmaları arasında sadece MobileETicaret paketlerinde olan bu ücretsiz tasarım hizmetinden yararlanmak için e-ticaret paketlerimizden her hangi birini satın alabilir ve tasarım konusunda tasarım ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz bir e-ticaret site tasarımı nasıl olması gerektiği konusunda sizlere fikir verebilir, proje ve hayallerinizi yazılıma dökebilir.

MobileETicaret olarak iyi bir e-ticaret sitesinde bulunması gereken en önemli tasarımsal kriterleri 4 ana başlıkta topladık;

1-Tasarımda kullanılabilirlik ve işlevsellik
2-Tasarımda hızlı alışveriş süreci ve güven problemi yaşatmayacak banner tasarımları ve linkler
3-Site içi aramanın olması
4-Kullanıcı dostu tasarım

Sizde e-ticarette sınırları ortadan kaldıran, full ve tam donanımlı bir e-ticaret paketi satın almak istiyorsanız bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Özel Tasarım Desteği