XML İle E-Ticaret Sitesine Ürün Çekmek Nedir?

E-Ticaret sitelerinin en büyük ürün tedarik yardımcısı xml ile ürün çekme kolaylığı Mobile E-Ticaret paketlerinde. Sizde binlerce ürünü sadece küçük bir işlem ile sitenize yükleyebilirsiniz. XML ürün yükleme fonksiyonu ile sizde anlaştığınız ya da bizim tarafımızdan hizmeti verilen markaların ürünlerini sadece birkaç dakikada yönetim paneli üzerinden kendi sitenize çekebilir ya da ürünlerinizi bayilerinize gönderebilirsiniz. XML ürün tedarik sisteminin kullanıcıya sunduğu en büyük kolaylık ürünlerin kısa sürede tüm içerikleri ile sitenize aktarılmasının yanı sıra, ürün çektiğiniz sitede ki güncellemeleri de belirli aralıklarla kontrol edip özellikle ürün stok durumu gibi önemli ve kritik bilgileri güncel tutmasıdır.

XML veren markalar genellikle bayilik sistemi ile çalışırlar ve ürün tedarik hizmeti almak isteyen firmalardan bazı bilgiler ile belgeler isteyebilirler. Bu belgeler içinde en önemlisi vergi levhasıdır. Bilgiler kısmında ise alt yapısı sağlam, ssl güvenlik sertifika sistemi güncel bir e-ticaret site yazılımıdır. Mobile ETicaret olarak tüm paketlerimiz Türkiye'nin en gelişmiş yazılım alt yapısına sahiptir. Bu anlamda xml hizmeti alacağınız tüm markalar ile uyumludur.

XML sistemini genel olarak tüm e-ticaret alt yapısına sahip siteler kullansa da başta moda, elektronik, iç giyim, saat, çanta, ayakkabı, gözlük, kitap gibi alanlarda hizmet veren siteler daha yoğun kullanmaktadır. Bunun en önemli nedeni ürün adedinin fazla olması ve sürekli stok durumunun değişmesidir.

Sizde tüm paketlerimizde standart yer alan bu toplu ürün çekme özelliği ile kısa sürede sitenizde binlerce ürünü satışa sunabilir, sitenizi canlı ve hareketli tutabilirsiniz.